Ulaşım

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ
Marma Hotel İstanbul Asia

Marmara Eğitim Köyü 34857 Maltepe / İSTANBUL


Kongremizin gerçekleşeceği Marma Hotel İstanbul Asia, Maltepe Üniversitesi Marmara Eğitim Köyü’de bulunmaktadır. Buraya ulaşım için birden  fazla seçenek bulunmaktadır.

  • TEM’den gelenler için: Kartal – Samandıra Kavşağından girilerek gişelerden sonra Samandıra istikametine sapılır. Kavşak noktalarında bulunan  yönlendirme tabelalarını izleyerek Kampüse ulaşabilirsiniz.
  • E5’ten (D100) gelenler için: Maltepe Köprüsü üzerinden Süreyyapaşa Hastanesi  – Başıbüyük yolundan Kavşak noktalarında bulunan yönlendirme tabelalarımızı izleyerek Kampüse ulaşabilirsiniz.
  • Kadıköy’den gelenler için: 19H numaralı İETT otobüsünü kullanabilirsiniz. Otobüs hareket saatlerini ve güzargahını  görmek için tıklayınız.
  • Kadıköy’den ve Ataşehir’den gelenler için: 19Y numaralı İETT otobüsünü kullanabilirsiniz. Otobüs hareket saatlerini ve güzargahını görmek için tıklayınız.
  • Maltepe’den gelenler için: Kampüsümüze Maltepe merkezden hareket eden KM43 numaralı İETTotobüsünü kullanabilirsiniz. Otobüs hareket saatlerini ve güzargahını görmek için tıklayınız.
  • Maltepe’den gelenler için: Kampüse Maltepe merkezden hareket eden KM44 numaralı İETT otobüsünü kullanabilirsiniz. Otobüs hareket saatlerini ve güzargahını görmek için tıklayınız.
  • Küçükyalı’dan gelenler için: Kampüse Küçükyalı Metro’dan hareket eden KM45 numaralı İETT otobüsünü kullanabilirsiniz. Otobüs hareket saatlerini ve güzargahını görmek için tıklayınız.
  • Kartal’dan gelenler için: Kampüse gelmek için Kartal sahil otobüs terminalinden hareket eden 133N numaralı İETTotobüsünü kullanabilirsiniz. Otobüs hareket saatlerini ve güzargahını  görmek için tıklayınız.

Bostancı Dedeman Otelde konaklayacak katılımcılarımız için Maltepe Üniversitesi tarafından servis hizmeti verilecek olup hareket saatleri şu şekilde olacaktır:

11 Eylül 2019

Saat 12:30 Otel – Kongre Alanı

Saat 17:30 Kongre Alanı – Otel

12 Eylül 2019

Saat 08:45 Otel – Kongre Alanı

Saat 17:30 Kongre Alanı – Otel

13 Eylül 2019

Saat 08:45 Otel – Kongre Alanı

Saat 12:30 Kongre Alanı – Otel